top of page

Tırnak Batması Çözümü

Tırnak Batması Podylux.jpg

En iyi bakım

Batık tırnak problemi, tırnağın kenarının deriye doğru batması ve burada enfeksiyon ve ağrıya neden olması durumudur. Bu durumda tel sistemi, tırnak kenarını kaldırarak ve doğru büyümesini sağlayarak, tırnağın batma sorununu tedavi etmek için kullanılan bir yöntemdir.

Tel sistemi, özel bir tırnak klipsi kullanarak tırnak kenarını yukarı doğru çekmek suretiyle uygulanır. Klips, tırnak yatağına yerleştirilir ve tırnak kenarını yukarı doğru iterek tırnağın doğru şekilde büyümesine yardımcı olur. Bu, tırnak batmasını önler ve ağrıyı hafifletir. Tel sistemi, tırnak yatağını tahriş etmez ve tırnak kenarını düzgün bir şekilde kaldırır, bu nedenle hasta için oldukça rahat bir çözümdür.

Tel sistemi, bir Podolog tarafından uygulanması gereken bir tedavi yöntemidir. Tel sistemi, tırnak batması problemi olan hastalar için güvenli ve etkili bir tedavi seçeneği olabilir. Tedavi, telin tırnağa ne kadar süreyle takılacağına ve nasıl takılacağına bağlı olarak değişebilir. Hasta, tel sistemi ile birlikte tırnak bakımı yapmak ve Podoloğun tavsiyelerine uygun bir şekilde ayak hijyeni sağlamak önemlidir. İşlem sırasında ve sonrasında ağrı, acı ve kanama olmamaktadır. İşlemden sonra çorap ve ayakkabı giyebilirsiniz. Yaşam kaliteniz olumsuz etkilenmez.

Çevrimiçi randevu alın. Kolay, hızlı ve güvenlidir.

bottom of page